Klaipėdos m. sav., Klaipėda, Taikos pr.

135 900 € (2 891 €/m²)
ID: 9763
Adresas Klaipėda, Centras, Taikos pr.
Savivaldybė Klaipėdos m. sav.
Plotas 47 m²
Kambarių skaičius 2
Aukštas 6 iš 6
Statybos metai 2023
Namo tipas Mūrinis
Šildymas Kitas
Būklė Naujas
Aprašymas

Unikalus naujos statybos butų projektas kol kas neturintis pilno analogo Klaipėdoje, Taikos pr 30
PRIVALUMAI:
• Nuosava Geoterminio (gelmės-vanduo (2200 m gręžinių) ir oras vanduo) šildymo sistema
• Grindinis šildymas (vėsinimas) su kolektorine elektronine valdymo ir apskaitos sistema
• Vandens valymo ir nukalkinimo įrenginiai
• 30 KW saulės elektrinė ant stogo
Energijos sąnaudos šildymui ypatingai mažos-6,12 kWh/kv.m./per metus, mažiausios Klaipėdoje, o gal ir Lietuvoje, pranokstančios A++ kategoriją.
• Butai su aukštesnėmis lubomis, su lodžijomis-terasomis dalinai po stogu
• Elektroninė įėjimo kodo sistema bei vaizdo telefonspynės ir kameros bendro naudojimo patalpose ir aplink pastatą
• Modernūs Shindler liftai , plačios laiptinės, holai su solidžia granito masyvo apdaila, faktūriniu tinku, apšvietimu su judesio davikliais
Šiuolaikiška priverstinio vėdinimo sistema ir šilumos surinkimo iš ventiliacinių angų geoterminis kontūras oras-vanduo
• Klinkerinė specialiai inpregnuota fasado apdaila
• Dideli trijų stiklų paketų langai iki grindų, sumontuoti šiltinimo sluoksnyje su saulės kontrolės funkcija ir prancūzišku balkonu
• Pusrūsyje įrengiami sandėliukai dviračiams
• Privati uždara automobilių parkavimo aikštelė su automatiniu užtvaru valdomu telefono skambučiu
Saugumą ir tvarką pastate padeda užtikrinti ne tik modernios vaizdo telefonspynės su universaliu monitoriumi, bet ir vaizdo kameros bendro naudojimo patalpose, liftuose, aplink pastatą, šiuolaikiškų LED šviestuvų pastato ir aikštelės apšvietimas tamsiu paros metu.
Bendrijos savivaldos administravimas, uždara bendruomenės FeisBuko grupė
Šiuo metu neparduoti yra likę tik keli 2 kamb butai šeštame aukšte.

Naujiena – Moderniausiame ir energiškai taupiausiame daugiabutyje Klaipėdos centre baigiama statomo penthauzinio aukšto butų rezervacija. Parduodami nauji itin taupaus bei tvaraus eksploatavimo butai. Ergonomiškai išplanuotuose butuose su daline yra pritaikytos pažangiausios privalumuose jau paminėtos statybų technologijos,
Pastatas ypač gerai apšiltintas, fasadas išklijuotas ilgaamže tikra klinkerio pjauta plyta, specialiai impregnuotas mūsų atmosferos poveikiui. Energijos sąnaudos šildymui ypatingai mažos, mažiausios Klaipėdoje, o gal ir Lietuvoje - 6,12 kWh/kv.m./per metus, kas prilygsta aukštos kategorijos A++ kategorijos pastatui. Žr. čia:
https://www.regia.lt/map/regia2?x=320676&y=6177260&scale=5000&identify=true&sluo_id=79
(informuokie, prašau mus, jei žinote ar rasite kur Lietuvoje yra gaugiabutis pastatas su mažesniu energijos sąnaudų šildymui rodikliu).

Statyba pagal ankstesnį statybos leidimą užbaigta 2020 metais, priduota 100 proc. baigtumu. Didžioji namo dalis jau apgyvendinta. Namas administruojamas savininkų Bendrijos, (DGNSB „Taikos 30 Klaipėda“ ), jokių papildomų nepagrįstų mokesčių, veikia gyventojų bendruomenės uždara Feisbuko grupė .
Pagal 2023 m vasario mėn Klaipėdos savivaldybės išduotą naują statybų leidimą rekonstrukcijai baigiama namo rekonstrukcija- yra sumontuotas šeštas aukštas, jame įrengiami prabangesni butai (aukštos lubos, lodžijos-terasos dalinai dengtos stogu, balkonai vazoniniams augalams,..). Statybų pabaiga numatoma 2024 m , dabar vykdomas parduotų (rezervuotų) butų vidaus apdailos įrengimas.
Šitie butai skirti vertinantiems komfortiškas gyvenimo sąlygas, galintiems tai sau leisti. Rezervacijos mokestis apie 50 proc. kainos.
Butai šiame projekte vertinami kaip gera investicija, perkami ir nuomai (pavyzdžiai pateikti žemiau esančiose nuorodose).

Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad "Taikos 30" yra pirmasis ir kol kas vienintelis energiškai savarankiškas daugiabutis Klaipėdos centre atjungtas nuo centrinio šildymo ir nepriklauso monopolinei Klaipėdos energijos šildymo sistemai, šiam namui šildymas ir karštas vanduo ruošiamas iš kelių nuosavų atsinaujinančių energijos šaltinių ( dviejų geoterminių ir saulės elektrinės), kurių pagalba išsprendžiami ir patalpų vėsinimo ir pastovaus vėdinimo klausimai. Ir tai su ypač pigiais eksploatacijos kaštais. Name įrengti specialūs vandens filtrai, kurių pagalba gyventojai gauna minkštą ypač sveiką organizmui, odai ir aplinkai vandenį.
Prašau įvertinti tai, kad į kainą įeina tiek inovacijų, technologinių naujovių, kokybiškų medžiagų, kad jų tokio kiekio ir kokybės nerasite nė vienoje naujoje daugiabučių statyboje Klaipėdoje.
Šešto aukšto Butus pageidaujantiems įrengiame tik pagal pirkėjo pasirinktą dizainą (spalvas, medžiagas(duris, grindis, apvadus ...), visą vonios santechniką, apdailos plyteles ir kt.
Pastato pirmame aukšte į rytinę (gatvelės) pusę įrengtos komercinės patalpos (administracinės, medicinos, grožio, prekybos ir pan. paskirties) ir butai į pietvakarių pusę. Ant šešto aukšto stogo bus montuojama ir saulės elektrinė ir geoterminis kontūras oras-vanduo surenkantis šiluminę energiją iš ventiliacinių angų.
Butų kainos yra įvairios ,priklauso nuo konkretaus buto. Su informacija apie parduodamus butus (jų kainas, rezervacijas, akcijas ir kt.) kviečiame susipažinti (netrukus bus paskelbta) svetainėje https://www.taikos30.lt/ , aktyvuokite virš pastato esančioje eilutėje grafą "Rinktis butą" ir paspaudus ant aukšto atsidarys lentelė su kainomis, plotais ir informacija kurie butai dar laisvi pardavimui.
Šiuo metu neparduotus kelis dviejų kamb. butus šeštame aukšte, galime rezervuoti šiuos prabangius butus (aukštos lubos,lodžijos- terasos, balkonai), galime pasiūlyti įvairios komercinės paskirties patalpų ir pirkimui ir nuomai.
Pirkėjų itin vertinama patogi daugiabučio dislokacija, netoli pagrindinė miesto arterija-Taikos pr. gatvė su viešojo transporto sustojimais, netoli pagrindinis prekybos-pramogų centras "Akropolis", šalia prekybos pasažas "Vėtrungė", sutvarkytos viešosios ervės šalia "Vaidilos", ąžuolyno parkas, mokyklos, vaikų darželiai, medicinos centrai, poliklinika.
Paskambinkite (tel. Nr. 8698 38863 Algimantui ), sutarsime Jums patogiu laiku apžiūrėti, aptarti įrengtus ar statomus Jus dominančius butus. Rašykite el. p. algimantas@aidila.lt , pardavimai@taikos30.lt

Algimantas Bružas
Pardavimų vadovas (savininko atstovas, jokių tarpininkavimo mokesčių).

Nuorodos papildomai informacijai:


6.3 butas šeštame aukšte
https://www.aruodas.lt/butai-klaipedoje-centre-taikos-pr-unikalus-naujos-statybos-butu-projektas-kol-1-3366064/


6.1 butas šeštame aukšte
https://www.aruodas.lt/butai-klaipedoje-centre-taikos-pr-unikalus-naujos-statybos-butu-projektas-kol-1-3345671/

117 kv.m. komercines patalpos
https://www.aruodas.lt/patalpos-klaipedoje-centre-taikos-pr-naujame-moderniame-daugiabutyje-klaipedos-3-333687/
Nuomojamas grožio salonas
https://www.aruodas.lt/patalpu-nuoma-klaipedoje-centre-taikos-pr-naujame-inovatyviame-name-klaipedos-6-803107/
 

Bendra informacija
  • Nauja statyba
  • Langai su stiklo paketais

Algimantas

Algimantas

Tel. nr.: +370 698 38863
 

El. paštas: algimantas@aidila.lt

+37069838863algimantas@aidila.lt

2024 © UAB „Aidila". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: www.webmod.lt