Gatvės Pasirinkta: 0
Plotas (m2)
Kambariai
Aukštas
Aukštai
Kaina
Sklypas pardavimui. 28 a,

31 000 €

Butas pardavimui. 93 m2,

87 000 €

Pradžia | Nekilnojamas turtas
Nauja statyba
Nauji pasiūlymai
Patalpos pardavimui

Informacija

 
   

Skelbimo ID:

2522

Savivaldybė:

Klaipėdos m. sav.

Adresas:

Klaipėda, M. Mažvydo al.

Plotas:

152 m²

Patalpu paskirtis:

Prekybinės

Aukštas:

1 iš 5

Namo tipas:

Plytinis

Šildymas:

Centrinis

Būklė:

Tvarkingas

Kaina:

434430 € 2858.09 €/m²

   

Aprašymas

 

Parduodamos patalpos esančios adresu: Mažvydo al. 7, Klaipėda. Siūlomas patalpas sudaro firminė UAB „ARVI kalakutai“ parduotuvė turinti 146,42 m2, bei erdvus praėjimas tarp parduotuvių, sudarantis apie 80 m2.
Šalia siūlomo objekto esančios, vaistinės „Camelia“ patalpos, neseniai sėkmingai parduotos, todėl neabejojame, jog šiuo metu pardavimui siūlomos patalpos taipogi bus įdomios potencialiems pirkėjams.
Istoriškai susisiklostė, jog minėtas praėjimas buvo centrinis įėjimas į prekybos centrą pastatytą 1988 metais. Manome, kad įsigydami minėtas patalpas ir įgydami teise disponuoti praėjimu, atlikę patalpų rekonstrukciją (šiuo metu prekybos centras IKI vykdo rekonstrukcijos darbus), galėtume kokybiškai pagerinti ir suteikti naują kokybę, bei gauti naujo patrauklaus prekybinio ploto. Tuo pačiu pagerindami matomumą iš Mažvydo alėjos pusės, bei atkurdami pagrindinę pastato įdėją ir gaudami papildomo prekybinio ploto.
Parduotuvės patalpos išnuomotos UAB „Arvi kalakutai“ ir generuoja 6413 lt. su PVM pajamų per mėnesį. Nuomos sutartis galioja iki 2013 m.
Manome, kad įsigydami mūsų siūlomą objektą, Jūs gautumėte komerciškai patrauklias patalpas su nuomininkais pritraukiančiais pirkėjų srautus, bet svarbiausia ateityje atlikdami patalpų rekonstrukciją ir praplėtimą (≈ 200 m2), visam prekybos centrui galėtumėte suteikti kokybiškai naują vertę, įrengdami naują architektūriškai patrauklų įėjimą iš Mažvydo alėjos pusės ir tuo būdu formuodami naują prekybos centro veidą.


 

Bendra informacija

 

Atskiras įejimas, įejimas iš gatvės, vitrininiai langai, didelis žmonių srautas, sutvarkyta aplinka, yra apsauga, kondicionierius, šalia maitinimo įstaiga.

 

Kontaktai

 

Erlandas

Mob. tel.:+37067769770

Tel.: 8 46 314949
el. paštas: turtas@aidila.lt

 
Nusiųsti nuorodą Nusiųsti nuorodą Blogas skelbimas Blogas skelbimas Spausdinti Spausdinti

Objekto nuotraukos

 

|
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas