Gatvės Pasirinkta: 0
Plotas (m2)
Kambariai
Aukštas
Aukštai
Kaina
Sklypas pardavimui. 12 a,

18 000 €

Namas pardavimui. 135 m2,

144 000 €

Pradžia | Nekilnojamas turtas | Butai
Nauja statyba
Nauji pasiūlymai
Butas pardavimui

Informacija

 
   

Skelbimo ID:

9172

Savivaldybė:

Klaipėdos m. sav.

Adresas:

Klaipėda, Vėtrungės, Taikos pr.

Plotas:

70.5 m²

Kambarių skaičius:

3

Aukštas:

5 iš 5

Pastatymo metai:

2018

Namo tipas:

Mūrinis

Šildymas:

Geoterminis

Būklė:

Dalinė apdaila

Kaina:

98000 € 1390.07 €/m²

   

Aprašymas

 

Parduodami nauji 1-o, 2-iejų, 3-jų kambarių butai su daline arba pilna apdaila, kuriai naudojamos tik geros kokybės medžiagos, vonios patalpoje montuojamos aukštesnės klasės įranga (pakabinamas klozetas, stiklo ir aliuminio karkaso dušo kabina, šildomas veidrodis, praustuvas su spintele,). Rezervavusiems butus iki apdailos pradžios, bus galimybė dalį medžiagų, interjero spalvas suderinti su mūsų interjero dizaineriu.
Pastate ir racionaliai išplanuotuose butuose pritaikytos inovacijos ir naujos statybų technologijos. Grindinis šildymas su kolektorine elektronine valdymo ir apskaitos sistema, dideli trijų stiklų paketų langai su prancūzišku balkonu, nuleisti iki grindų. Namo geoterminė šildymo sistema ir 30 KW saulės elektrinė ant stogo maksimaliai sumažins išorinį energijos poreikį .
Saugumą ir tvarką pastate padės užtikrinti elektroninė įėjimo kodo sistema bei vaizdo telefonspynės ir kameros bendro naudojimo patalpose. Pastate įrengiami modernūs liftai ,tad mamos su vaikų vežimėliais ar vyresni gyventojai lengvai pateks į savo butą bet kuriame aukšte. Pusrūsyje įrengiami sandėliukai dviračiams.
Pietvakarinėje pastato pusėje įrengiama atitverta privati automobilių parkavimo aikštelė su automatiniu užtvaru valdomu telefono skambučiu.. Didelis dėmesys bus skiriamas teritorijos apželdinimui, gėlynų, vaikų žaidimo aikštelės įrengimui .
Pirmieji gyventojai įsikurs jau šiemet.
Didesnių butų( 70 kv.m.) su daline apdaila kainos nuo 1150 eur/kv.m. plius PVM, su pilna apdaila nuo 1265 eur/kv.m. plius PVM.
Pirkėjams komisinis mokestis netaikomas !

Strategiškai puiki vieta tik 100 m nuo Taikos pr. pagrindinės gatvės padės saugiai ir lengvai Jūsų vaikams ir Jums susisiekti su bet kuria miesto dalimi tiek viešuoju transportu tiek pėsčiomis, iki artimiausio prekybos pasažo "Vėtrungė" 50 m, p/c Akropolis 800m, Klaipėdos senamiesčio turgaus 1,5 km, Naujosios Smiltynės perkėlos 1 km.

Generalinis šio projekto konsultantas ir pardavimų atstovas - NT paslaugų bendrovė Aidila, jau 25 metus paslaugas teikianti ir gerai žinanti kokio būsto labiausiai nori klaipėdiečiai. Geriausia investicija į tai kas, kas geriausia !

 

Bendra informacija

 

.

 

Kontaktai

 

Ofisas: Taikos pr. 35, Klaipėda

Tel. Nr.: (46) 314949;
                 +370 677 69771;


El. paštas: info@aidila.lt
 

 
Nusiųsti nuorodą Nusiųsti nuorodą Blogas skelbimas Blogas skelbimas Spausdinti Spausdinti

Objekto nuotraukos

 

|
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas